MTI
Выбрано: 0 Ι Всего: 180
На странице:
{{BUTTONS}}
Фото
 DELL3277843Brocade M6505 D1комутатор FC16 12x 16Gb SFPs 210-4028136 
DELL3034644N2024Комутатор L2, 24x1G + 2x10G SF P+, Stacking 210-ABNV12 
DELL3034645N2024PКомутатор L2, POE+, 24x1G + 2x 10G SFP+, Stacking 210-ABNW12 
DELL3034640N4032Комутатор 24x10GBASE-T, 1x Mod ular Bay 210-ABVS12 
DELL2808889Dell Networking X1052P PoEкомутатор 48x 1GbE (24x PoE - up to 12x PoE+) 4x 10GbE SFP+ 210-AEIP9999 
DELL2808877Dell Networking N1524комутатор 24x 1GbE + 4x 10GbE SFP+ fixed ports 210-AEVX9999 
DELL2808881Dell Networking N1548комутатор 48x 1GbE + 4x 10GbE SFP+ fixed ports 210-AEVZ9999 
DELL3034642S3124Комутатор L3, 24x1G, 2xCombo, 2x10G SFP+, Stacking 210-AIMQ12 
ZYXEL3347724SFP-LX-10-DSFP-трансівер Zyxel SFP-LX-10- D, single mode, SFP, LC, 1310n 91-010-203001B601690.00
ZYXEL370905ES-108A v3Ком-тор 8xRJ-45 10/100Mbps Met all с QoS ES-108AV3-EU0101F60360.00
ZYXEL2004195ES1100-16PКомутатор 16-портовий Fast Eth ernet з 8 портами PoE ES1100-16P-EU0102F604020.00
ZYXEL2004194ES1100-8PКомутатор 8-портовий Fast Ethe rnet з 4 портами PoE ES1100-8P-EU0102F602180.00
 RAISECOM3598493ESW-SUB-2QКарта розширення 2x40G QSFP+ д ля комутатора L3 S5600-EI ESW-SUB-2Q1210449.00
Planet3231463FGSD-1008HPS-EU8-Port 10/100TX 802.3at PoE + 2-Port Gigabit TP/ SFP combo FGSD-1008HPS-EU124054.50
Planet2576008FGSD-910HPКом-тор, 8 10/100Mb PoE + 1Gb портів,(130W) FGSD-910HP123719.17
Planet2600621FNSW-2400PSКомутатор Web/Smart, 24 PoE 10 /100Mb портів (125W) FNSW-2400PS-7614.59
Planet2576005FSD-804PS-EUКом-тор, 8 10/100 (4 PoE) пор тів,(55W),WEB-керований FSD-804PS-EU122583.19
Planet2576010FSD-808P-EUКом-тор, 8 10/100Mb PoE порті в,(125W) FSD-808P-EU123214.98
ZYXEL1549059GS-105B v3Ком-тор 5хGigabit Ethernet, ме т. корпус GS-105BV3-EU0101F60500.00
ZYXEL2029163GS-105S V2Комутатор 5xGigabit Ethernet з пріоритетними портами GS-105SV2-EU0101F36410.00
ZYXEL1549060GS-108B v3Ком-тор 8хGigabit Ethernet, ме т. корпус GS-108BV3-EU0101F60630.00
ZYXEL2029164GS-108S V2Комутатор 8xGigabit Ethernet з пріоритетними портами GS-108SV2-EU0101F36630.00
Planet3231475GS-4210-48T4S48-Port 10/100/1000BASE-T + 4- Port 100/1000BASE-X SFP Manage GS-4210-48T4S128705.25
ZYXEL3472321GS1005HP-EU0101FКоммутатор PoE+, 5xGE (4xPoE+) , бюджет PoE 60 Вт GS1005HP-EU0101F601540.00
ZYXEL3472322GS1008HP-EU0101FКоммутатор PoE+, 8xGE PoE+, бю джет PoE 60 Вт GS1008HP-EU0101F602120.00
Подобрать Очистить