MTI
Выбрано: 0 Ι Всего: 174
На странице:
{{BUTTONS}}
Фото
Planet3231475GS-4210-48T4S48-Port 10/100/1000BASE-T + 4- Port 100/1000BASE-X SFP Manage GS-4210-48T4S128906.00
Planet2613699WGSD-10020HP-EU8 портів 10/100/1000Mbps PoE+ + 2 100/1000X SFP керований WGSD-10020HP-EU128229.63
Planet3231463FGSD-1008HPS-EU8-Port 10/100TX 802.3at PoE + 2-Port Gigabit TP/ SFP combo FGSD-1008HPS-EU124148.00
TP-LINK3227675T1500G-8T8-портовий гігабітний Smart Sw itch, T1500G-8T601633.00
TP-LINK3260451T2600G-18TSJetStream 16-портовий гігаітни й L2 керований комутатор з дв T2600G-18TS603664.00
TP-LINK3285045T2500-28TCJetStream 24-портовий гігабітн ий L2 керований комутатор з дв T2500-28TC603983.00
TP-LINK3011332T1600G-52PSJetStream 48-портовий гігабітн ий комутатор POE, T1600G-52PS6017032.00
Huawei3040372RJ45-DB9-3MKонсольний кабель(RJ45 to DB9, 3m) 02311CKR- 
ZYXEL3277240GS2210-8HP-EU0101FL2 POE-комутатор 8xGE, 2xCombo (SFP/RJ-45),безшумний, 180Вт GS2210-8HP-EU0101F607470.00
ZYXEL3231536GS2210-8L2 комутатор 8xGE, 2xCombo (SF P / RJ-45), наст., безшумний GS2210-8-EU0101F604900.00
ZYXEL3585500GS1300-10HP-EU0101FL2 комутатор PoE+ для IP відео камер, PoE 130 Вт GS1300-10HP-EU0101F605900.00
ZYXEL3585501GS1300-26HP-EU0101FL2 комутатор PoE+ для IP відео камер, PoE 250 Вт GS1300-26HP-EU0101F6011380.00
ZYXEL3601076GS1350-12HP-EU0101FL2 комутатор PoE+ для IP відео камер,PoE 130 Вт GS1350-12HP-EU0101F608820.00
ZYXEL3601078GS1300-18HP-EU0101FL2 комутатор PoE+ для IP відео камер,PoE 170 Вт GS1300-18HP-EU0101F608240.00
ZYXEL3601077GS1350-18HP-EU0101FL2 комутатор PoE+ для IP відео камер,PoE 250 Вт GS1350-18HP-EU0101F6014110.00
ZYXEL3601075GS1350-6HP-EU0101FL2 комутатор PoE+ для IP відео камер,PoE 60 Вт GS1350-6HP-EU0101F606090.00
ZYXEL3347723MGS3700-12CL2 комутатор Zyxel , 12xCombo (SFP/RJ-45), AC/DC MGS3700-12C-EU01V1F6025000.00
ZYXEL3347724SFP-LX-10-DSFP-трансівер Zyxel SFP-LX-10- D, single mode, SFP, LC, 1310n 91-010-203001B603000.00
ZYXEL3231533GS1200-8HPSmart комутатор 8xGE (4xPoE +) , настільний, безшумний GS1200-8HP-EU0101F60 
ZYXEL3231534GS1900-10HPSmart комутатор 8xGE PoE +, 2x SFP, настільний GS1900-10HP-EU0101F603500.00
ZYXEL3277243POE12-HP-EU0102FІнжектор ZYXEL, 802.3af/at (30 Вт), GE POE12-HP-EU0102F601870.00
TP-LINK2150493TL-PoE10RАд-тер PoE (підтр. IEEE 802.3a f) TL-PoE10R24225.00
TP-LINK2143544TL-PoE150SАд-тер PoE (підтр. IEEE 802.3a f) TL-PoE150S24460.00
 HP3385699JL085AБлок живлення Aruba X371 12VDC 250W PS JL085A- 
HP2120915JC680AБлок живлення HPE 58x0AF 650W AC Power Supply JC680A- 
Подобрать Очистить