MTI
Выбрано: 0 Ι Всего: 176
На странице:
{{BUTTONS}}
Фото
Planet3231475GS-4210-48T4S48-Port 10/100/1000BASE-T + 4- Port 100/1000BASE-X SFP Manage GS-4210-48T4S128632.25
Planet2613699WGSD-10020HP-EU8 портів 10/100/1000Mbps PoE+ + 2 100/1000X SFP керований WGSD-10020HP-EU127976.67
Planet3231463FGSD-1008HPS-EU8-Port 10/100TX 802.3at PoE + 2-Port Gigabit TP/ SFP combo FGSD-1008HPS-EU124020.50
TP-LINK3011332T1600G-52PSJetStream 48-портовий гігабітн ий комутатор POE, T1600G-52PS6017032.00
ZYXEL3277240GS2210-8HP-EU0101FL2 POE-комутатор 8xGE, 2xCombo (SFP/RJ-45),безшумний, 180Вт GS2210-8HP-EU0101F607140.00
ZYXEL3585500GS1300-10HP-EU0101FL2 комутатор PoE+ для IP відео камер, PoE 130 Вт GS1300-10HP-EU0101F605640.00
ZYXEL3585501GS1300-26HP-EU0101FL2 комутатор PoE+ для IP відео камер, PoE 250 Вт GS1300-26HP-EU0101F6010880.00
ZYXEL3601300GS1350-26HP-EU0101FL2 комутатор PoE+ для IP відео камер, PoE 375 Вт GS1350-26HP-EU0101F6016850.00
ZYXEL3601076GS1350-12HP-EU0101FL2 комутатор PoE+ для IP відео камер,PoE 130 Вт GS1350-12HP-EU0101F608430.00
ZYXEL3601078GS1300-18HP-EU0101FL2 комутатор PoE+ для IP відео камер,PoE 170 Вт GS1300-18HP-EU0101F607870.00
ZYXEL3601077GS1350-18HP-EU0101FL2 комутатор PoE+ для IP відео камер,PoE 250 Вт GS1350-18HP-EU0101F6013480.00
ZYXEL3601075GS1350-6HP-EU0101FL2 комутатор PoE+ для IP відео камер,PoE 60 Вт GS1350-6HP-EU0101F605820.00
ZYXEL3347723MGS3700-12CL2 комутатор Zyxel , 12xCombo (SFP/RJ-45), AC/DC MGS3700-12C-EU01V1F6023000.00
 RAISECOM3599469USFP-Gb/SS13-D-RSFP модуль 1.25Gbps-1310nmT/15 50nmR-15km-BiDi-DDM-RoHS USFP-Gb/SS13-D-R12340.00
 RAISECOM3599470USFP-Gb/SS15-D-RSFP модуль 1.25Gbps-1550nmT/13 10nmR-15km-BiDi-DDM-RoHS USFP-Gb/SS15-D-R12461.00
ZYXEL3347724SFP-LX-10-DSFP-трансівер Zyxel SFP-LX-10- D, single mode, SFP, LC, 1310n 91-010-203001B601350.00
ZYXEL3231533GS1200-8HPSmart комутатор 8xGE (4xPoE +) , настільний, безшумний GS1200-8HP-EU0101F60 
ZYXEL3231534GS1900-10HPSmart комутатор 8xGE PoE +, 2x SFP, настільний GS1900-10HP-EU0101F603340.00
ZYXEL3231530GS1200-5Smart комутатор, 5xGE, настіль ний, безшумний GS1200-5-EU0101F60660.00
ZYXEL3231531GS1200-8Smart комутатор, 8xGE, настіль ний, безшумний GS1200-8-EU0101F60920.00
ZYXEL3277243POE12-HP-EU0102FІнжектор ZYXEL, 802.3af/at (30 Вт), GE POE12-HP-EU0102F601100.00
RAISECOM3599468ISCOM HT803G-VN-07Абонентський шлюз GPON 1 GE + 1FE, 1 FXS ISCOM HT803G-VN-07121312.00
RAISECOM3598988ISCOM HT803G-W-07Абонентський шлюз GPON 4 GE, 2 FXS, 1 USB 2.0 ISCOM HT803G-W-07121458.00
TP-LINK2150493TL-PoE10RАд-тер PoE (підтр. IEEE 802.3a f) TL-PoE10R24225.00
TP-LINK2143544TL-PoE150SАд-тер PoE (підтр. IEEE 802.3a f) TL-PoE150S24460.00
Подобрать Очистить