MTI
Выбрано: 0 Ι Всего: 177
На странице:
{{BUTTONS}}
Фото
HP3041877JL384AКомутатор HPE 1920S 24G 2SFP PPoE+ 185W Swch JL384A- 
 HP3225489JL385AКомутатор HPE 1920S 24G 2SFP PoE+ 370W Swch JL385A24 
 HP3225490JL386AКомутатор HPE 1920S 48G 4SFP PPoE+ 370W Swch JL386A24 
ZYXEL2485166MES3500-10Комутатор L2+ 8x10/100+2xGigab it/2xSFP MES3500-10-EU01V1F602500.00
ZYXEL1900567MES3500-24Комутатор L2+ 24x10/100+4xGiga bit/4xSFP MES3500-24-EU01V1F605250.00
ZYXEL3364343MES3500-24SКомутатор L2+ 24x10/100+4xGiga bit/4xSFP MES3500-24S-EU01V1F602999.00
ZYXEL2611325MGS3520-28-EU01V1FКомутатор L2+ 24x10/1000+4xGig abit/SFP MGS3520-28-EU01V1F607850.00
ZYXEL3277241MGS3520-28F-EU01V1FКомутатор L2+ 24x10/1000xSFP + 4хCombo (SFP/RJ-45) MGS3520-28F-EU01V1F608600.00
ZYXEL3347723MGS3700-12CL2 комутатор Zyxel , 12xCombo (SFP/RJ-45), AC/DC MGS3700-12C-EU01V1F6023000.00
Эксклюзив
Mercusys Technologies3164401MS105Коммутатор 5-портовий 10/100 Мбіт/с MS10524159.00
Эксклюзив
Mercusys Technologies3479177MS105GКоммутатор 5-портовий 10/100/1 000 Мбіт/с MS105G24299.00
Эксклюзив
Mercusys Technologies3164402MS108Коммутатор 8-портовий 10/100 Мбіт/с MS10824199.00
DELL3034644N2024Комутатор L2, 24x1G + 2x10G SF P+, Stacking 210-ABNV12 
DELL3034645N2024PКомутатор L2, POE+, 24x1G + 2x 10G SFP+, Stacking 210-ABNW12 
DELL3034640N4032Комутатор 24x10GBASE-T, 1x Mod ular Bay 210-ABVS12 
ZYXEL3277243POE12-HP-EU0102FІнжектор ZYXEL, 802.3af/at (30 Вт), GE POE12-HP-EU0102F601100.00
ZYXEL3252058RGS100-5PПромисловий PoE+ комутатор 4xG GE+, 1xSFP, IP30 RGS100-5P-ZZ0101F607510.00
DELL3034642S3124Комутатор L3, 24x1G, 2xCombo, 2x10G SFP+, Stacking 210-AIMQ12 
ZYXEL3347724SFP-LX-10-DSFP-трансівер Zyxel SFP-LX-10- D, single mode, SFP, LC, 1310n 91-010-203001B601350.00
Planet2575861SGSW-24040-EUМережевий ком-тор, IPv4/IPv6 2 4-порта Gb + 4порта SFP, L2/L4 SGSW-24040-EU-9162.01
TP-LINK3011335T1500-28PCTКомутатор, 24-портовий 10/100M b, T1500-28PCT605925.00
 TP-LINK3245819T1500G-10MPSКомутатор, 8-портовий гігабітн ний комутатор POE з 2 SFP-порт T1500G-10MPS603647.00
TP-LINK3231136T1500G-10PSКомутатор, 8-портовий гігабіт ний Smart PoE T1500G-10PS602767.00
TP-LINK3231135T1600G-18TSКомутатор, 16-портовий гігабіт ний з 2 слотами SFP T1600G-18TS603107.00
TP-LINK3011334T1600G-28PSКомутатор, 24-портовий гігабіт ний з PoE, T1600G-28PS607958.00
Подобрать Очистить