MTI
Выбрано: 0 Ι Всего: 166
На странице:
{{BUTTONS}}
Фото
Эксклюзив
RAISECOM3598492ISCOM S5600-52C-EI-48F-AC_DCКомутатор L3 48x100/1000M SFP+ 4x1000M/10G SFP+ AC/DC ISCOM S5600-52C-EI-48F-AC1224300.00
RAISECOM3598457ISCOM2126F-ACКомутатор L2 24x100M SFP+4x100 /1000M Combo AC ISCOM2126F-AC126818.00
RAISECOM3598456ISCOM2110EA-MA-WPКомутатор L2 8x10/100M RJ45+2x 100/1000M SFP AC/DC ISCOM2110EA-MA-WP122900.00
RAISECOM3598454ISCOM2624G-4GE-PWR-ACКомутатор L2 24x10/100/1000M R J45 PoE+4x1G Combo ISCOM2624G-4GE-PWR-AC126804.00
RAISECOM3598453ISCOM2608G-2GE-PWR-ACКомутатор L2 8x10/100/1000M RJ 45 PoE+2x1G Combo ISCOM2608G-2GE-PWR-AC126075.00
RAISECOM3598452ISCOM2624GF-4C-HI-ACКомутатор L2 24x100/1000M SFP+ 4x10G SFP+ ISCOM2624GF-4C-HI-AC1210527.00
ZYXEL3585501GS1300-26HP-EU0101FL2 комутатор PoE+ для IP відео камер, PoE 250 Вт GS1300-26HP-EU0101F6010880.00
ZYXEL3585500GS1300-10HP-EU0101FL2 комутатор PoE+ для IP відео камер, PoE 130 Вт GS1300-10HP-EU0101F605640.00
 TP-LINK3575716T2600G-28SQКомутатор мережевий, JetStream 24-портовий L2, T2600G-28SQ6012346.00
 HP3519968J9982AКомутатор HPE 1820 8G PoE+ (65 W) Switch J9982A- 
 HP3498014J9781AКомутатор Aruba 2530 48 Switch J9781A- 
 HP3498013JH330AКомутатор HPE 1420 8G PoE+ (64 W) Switch JH330A- 
 TP-LINK3497073TL-SG116Комутатор не керований TL-SG11 6 TL-SG116241429.00
Эксклюзив
Mercusys Technologies3479177MS105GКоммутатор 5-портовий 10/100/1 000 Мбіт/с MS105G24299.00
ZYXEL3472322GS1008HP-EU0101FКоммутатор PoE+, 8xGE PoE+, бю джет PoE 60 Вт GS1008HP-EU0101F602030.00
ZYXEL3472321GS1005HP-EU0101FКоммутатор PoE+, 5xGE (4xPoE+) , бюджет PoE 60 Вт GS1005HP-EU0101F601470.00
ZYXEL3446848GS1200-8HPV2-EU0101FКоммутатор GS1200-8HPV2-EU0101F602160.00
ZYXEL3446847GS1200-5HPV2-EU0101FКоммутатор GS1200-5HPV2-EU0101F601740.00
 HP3443914J9775AКомутатор Aruba 2530 48G Switc h J9775A- 
ZYXEL3385949GS192048HPV2-EU0101FГібридний Smart комутатор Nebu laFlex, 44xGE PoE +, 4xCombo ( GS192048HPV2-EU0101F6019490.00
ZYXEL3381542GS1920-24HPv2Гібридний Smart комутатор 24xG E PoE +, 4xCombo (SFP / RJ-45) GS192024HPV2-EU0101F6011610.00
ZYXEL3364343MES3500-24SКомутатор L2+ 24x10/100+4xGiga bit/4xSFP MES3500-24S-EU01V1F602999.00
ZYXEL3347724SFP-LX-10-DSFP-трансівер Zyxel SFP-LX-10- D, single mode, SFP, LC, 1310n 91-010-203001B601350.00
ZYXEL3347723MGS3700-12CL2 комутатор Zyxel , 12xCombo (SFP/RJ-45), AC/DC MGS3700-12C-EU01V1F6023000.00
ZYXEL3330006XGS1930-52HP-EU0101FКомутатор L2+ PoE+, 48xGE PoE+ , 4xSFP+, бюджет PoE 375 Вт XGS1930-52HP-EU0101F6023590.00
Подобрать Очистить