MTI
Выбрано: 0 Ι Всего: 166
На странице:
{{BUTTONS}}
Фото
ZYXEL2004194ES1100-8PКомутатор 8-портовий Fast Ethe rnet з 4 портами PoE ES1100-8P-EU0102F602080.00
ZYXEL2810223GS2210-24HP-EU0101FКомутатор керований L2+ 24 пор та Gigabit +4xGig/SFP (375W) GS2210-24HP-EU0101F6016480.00
ZYXEL2819472GS1900-48HPКомутатор L2 48 портів Gigabit Ethernet + 2SFP (170W) GS1900-48HP-EU0101F6013480.00
ZYXEL3231533GS1200-8HPSmart комутатор 8xGE (4xPoE +) , настільний, безшумний GS1200-8HP-EU0101F60 
ZYXEL3330005XGS1930-28HP-EU0101FКомутатор L2+ NebulaFlex, 24xGE PoE+,4xSFP+,PoE 375 Вт XGS1930-28HP-EU0101F6016850.00
ZYXEL2029164GS-108S V2Комутатор 8xGigabit Ethernet з пріоритетними портами GS-108SV2-EU0101F36610.00
ZYXEL2611325MGS3520-28-EU01V1FКомутатор L2+ 24x10/1000+4xGig abit/SFP MGS3520-28-EU01V1F607850.00
ZYXEL3364343MES3500-24SКомутатор L2+ 24x10/100+4xGiga bit/4xSFP MES3500-24S-EU01V1F602999.00
ZYXEL1900567MES3500-24Комутатор L2+ 24x10/100+4xGiga bit/4xSFP MES3500-24-EU01V1F605250.00
ZYXEL2004195ES1100-16PКомутатор 16-портовий Fast Eth ernet з 8 портами PoE ES1100-16P-EU0102F603840.00
ZYXEL2538156GS1900-24Комутатор L2 24 порта Gigabit Ethernet + 2SFP GS1900-24-EU0101F603370.00
ZYXEL3231530GS1200-5Smart комутатор, 5xGE, настіль ний, безшумний GS1200-5-EU0101F60660.00
ZYXEL3277241MGS3520-28F-EU01V1FКомутатор L2+ 24x10/1000xSFP + 4хCombo (SFP/RJ-45) MGS3520-28F-EU01V1F608600.00
ZYXEL3277243POE12-HP-EU0102FІнжектор ZYXEL, 802.3af/at (30 Вт), GE POE12-HP-EU0102F601100.00
ZYXEL3330006XGS1930-52HP-EU0101FКомутатор L2+ PoE+, 48xGE PoE+ , 4xSFP+, бюджет PoE 375 Вт XGS1930-52HP-EU0101F6023590.00
ZYXEL3385949GS192048HPV2-EU0101FГібридний Smart комутатор Nebu laFlex, 44xGE PoE +, 4xCombo ( GS192048HPV2-EU0101F6019490.00
ZYXEL3585501GS1300-26HP-EU0101FL2 комутатор PoE+ для IP відео камер, PoE 250 Вт GS1300-26HP-EU0101F6010880.00
ZYXEL2538159GS1900-24HPКомутатор L2 24 порта Gigabit Ethernet + 2SFP (170W) GS1900-24HP-EU0101F609370.00
ZYXEL3347724SFP-LX-10-DSFP-трансівер Zyxel SFP-LX-10- D, single mode, SFP, LC, 1310n 91-010-203001B601350.00
ZYXEL3446848GS1200-8HPV2-EU0101FКоммутатор GS1200-8HPV2-EU0101F602160.00
ZYXEL3601075GS1350-6HP-EU0101FL2 комутатор PoE+ для IP відео камер,PoE 60 Вт GS1350-6HP-EU0101F605820.00
ZYXEL3601077GS1350-18HP-EU0101FL2 комутатор PoE+ для IP відео камер,PoE 250 Вт GS1350-18HP-EU0101F6013480.00
ZYXEL3601300GS1350-26HP-EU0101FL2 комутатор PoE+ для IP відео камер, PoE 375 Вт GS1350-26HP-EU0101F6016850.00
TP-LINK2150494TL-PoE200Набір ад-терів PoE TL-PoE20024527.00
TP-LINK3231137TL-SG1005PКомутатор 5xRJ-45 10/100/1000 з 4-PoE портами TL-SG1005P361225.00
Подобрать Очистить