MTI
Выбрано: 0 Ι Всего: 166
На странице:
{{BUTTONS}}
Фото
ZYXEL3381542GS1920-24HPv2Гібридний Smart комутатор 24xG E PoE +, 4xCombo (SFP / RJ-45) GS192024HPV2-EU0101F6011610.00
ZYXEL3601075GS1350-6HP-EU0101FL2 комутатор PoE+ для IP відео камер,PoE 60 Вт GS1350-6HP-EU0101F605820.00
ZYXEL3601076GS1350-12HP-EU0101FL2 комутатор PoE+ для IP відео камер,PoE 130 Вт GS1350-12HP-EU0101F608430.00
ZYXEL3601078GS1300-18HP-EU0101FL2 комутатор PoE+ для IP відео камер,PoE 170 Вт GS1300-18HP-EU0101F607870.00
ZYXEL1900567MES3500-24Комутатор L2+ 24x10/100+4xGiga bit/4xSFP MES3500-24-EU01V1F605250.00
ZYXEL2787507GS2210-48-EU0101FКомутатор керований L2+ 48 пор тів Gigabit Ethernet/4SFP+2SFP GS2210-48-EU0101F6016120.00
ZYXEL2810223GS2210-24HP-EU0101FКомутатор керований L2+ 24 пор та Gigabit +4xGig/SFP (375W) GS2210-24HP-EU0101F6016480.00
ZYXEL3347724SFP-LX-10-DSFP-трансівер Zyxel SFP-LX-10- D, single mode, SFP, LC, 1310n 91-010-203001B601350.00
ZYXEL3585500GS1300-10HP-EU0101FL2 комутатор PoE+ для IP відео камер, PoE 130 Вт GS1300-10HP-EU0101F605640.00
ZYXEL3252058RGS100-5PПромисловий PoE+ комутатор 4xG GE+, 1xSFP, IP30 RGS100-5P-ZZ0101F607510.00
ZYXEL3446848GS1200-8HPV2-EU0101FКоммутатор GS1200-8HPV2-EU0101F602160.00
ZYXEL3472321GS1005HP-EU0101FКоммутатор PoE+, 5xGE (4xPoE+) , бюджет PoE 60 Вт GS1005HP-EU0101F601470.00
ZYXEL3601077GS1350-18HP-EU0101FL2 комутатор PoE+ для IP відео камер,PoE 250 Вт GS1350-18HP-EU0101F6013480.00
ZYXEL2004194ES1100-8PКомутатор 8-портовий Fast Ethe rnet з 4 портами PoE ES1100-8P-EU0102F602080.00
ZYXEL2538158GS1900-8HPКомутатор L2 8 портів Gigabit Ethernet (70W) GS1900-8HP-EU0102F603000.00
ZYXEL2819472GS1900-48HPКомутатор L2 48 портів Gigabit Ethernet + 2SFP (170W) GS1900-48HP-EU0101F6013480.00
ZYXEL3231530GS1200-5Smart комутатор, 5xGE, настіль ний, безшумний GS1200-5-EU0101F60660.00
ZYXEL3231533GS1200-8HPSmart комутатор 8xGE (4xPoE +) , настільний, безшумний GS1200-8HP-EU0101F60 
ZYXEL3277240GS2210-8HP-EU0101FL2 POE-комутатор 8xGE, 2xCombo (SFP/RJ-45),безшумний, 180Вт GS2210-8HP-EU0101F607140.00
ZYXEL3277242XGS2210-28-EU0101FКомутатор L2+ 24x10/1000, 4хSFP+, безшумний XGS2210-28-EU0101F6022490.00
ZYXEL2029163GS-105S V2Комутатор 5xGigabit Ethernet з пріоритетними портами GS-105SV2-EU0101F36400.00
ZYXEL2029164GS-108S V2Комутатор 8xGigabit Ethernet з пріоритетними портами GS-108SV2-EU0101F36610.00
ZYXEL3330000GS1920-8HPV2-EU0101FКомутатор L2 8 портів Gigabit Ethernet (70W) GS1920-8HPV2-EU0101F245820.00
TP-LINK3011318TL-SG108PEКомутатор не керований, мереже ве обладнання, TL-SG108PE601607.00
 TP-LINK3601273TL-SL1218MPНекерований комутатор PoE на 1 6 портів 10/100 Мбіт / с і 2 г TL-SL1218MP603783.00
Подобрать Очистить