MTI
Выбрано: 0 Ι Всего: 166
На странице:
{{BUTTONS}}
Фото
ZYXEL3472321GS1005HP-EU0101FКоммутатор PoE+, 5xGE (4xPoE+) , бюджет PoE 60 Вт GS1005HP-EU0101F601470.00
ZYXEL3585500GS1300-10HP-EU0101FL2 комутатор PoE+ для IP відео камер, PoE 130 Вт GS1300-10HP-EU0101F605640.00
ZYXEL3585501GS1300-26HP-EU0101FL2 комутатор PoE+ для IP відео камер, PoE 250 Вт GS1300-26HP-EU0101F6010880.00
ZYXEL3601075GS1350-6HP-EU0101FL2 комутатор PoE+ для IP відео камер,PoE 60 Вт GS1350-6HP-EU0101F605820.00
ZYXEL3601076GS1350-12HP-EU0101FL2 комутатор PoE+ для IP відео камер,PoE 130 Вт GS1350-12HP-EU0101F608430.00
ZYXEL1549059GS-105B v3Ком-тор 5хGigabit Ethernet, ме т. корпус GS-105BV3-EU0101F60470.00
ZYXEL2588711GS3700-24Комутатор керований L2+ 24порт а Gigabit Ethernet+ 4хSFP GS3700-246023000.00
ZYXEL3330002GS1920-48V2-EU0101FКомутатор L2+ 48 портів Gigabi t Ethernet+4xGigabit/SFP+2SFP GS1920-48V2-EU0101F609370.00
ZYXEL3347724SFP-LX-10-DSFP-трансівер Zyxel SFP-LX-10- D, single mode, SFP, LC, 1310n 91-010-203001B601350.00
ZYXEL2514298GS1100-8HPКомутатор 8xGigabit Ethernet з 4 портами POE (75W) GS1100-8HP-EU0101F60 
ZYXEL2538156GS1900-24Комутатор L2 24 порта Gigabit Ethernet + 2SFP GS1900-24-EU0101F603370.00
ZYXEL3231534GS1900-10HPSmart комутатор 8xGE PoE +, 2x SFP, настільний GS1900-10HP-EU0101F603340.00
ZYXEL3277241MGS3520-28F-EU01V1FКомутатор L2+ 24x10/1000xSFP + 4хCombo (SFP/RJ-45) MGS3520-28F-EU01V1F608600.00
ZYXEL3330005XGS1930-28HP-EU0101FКомутатор L2+ NebulaFlex, 24xGE PoE+,4xSFP+,PoE 375 Вт XGS1930-28HP-EU0101F6016850.00
ZYXEL2538158GS1900-8HPКомутатор L2 8 портів Gigabit Ethernet (70W) GS1900-8HP-EU0102F603000.00
ZYXEL2538159GS1900-24HPКомутатор L2 24 порта Gigabit Ethernet + 2SFP (170W) GS1900-24HP-EU0101F609370.00
ZYXEL3277240GS2210-8HP-EU0101FL2 POE-комутатор 8xGE, 2xCombo (SFP/RJ-45),безшумний, 180Вт GS2210-8HP-EU0101F607140.00
ZYXEL3277243POE12-HP-EU0102FІнжектор ZYXEL, 802.3af/at (30 Вт), GE POE12-HP-EU0102F601100.00
ZYXEL3364343MES3500-24SКомутатор L2+ 24x10/100+4xGiga bit/4xSFP MES3500-24S-EU01V1F602999.00
ZYXEL3385949GS192048HPV2-EU0101FГібридний Smart комутатор Nebu laFlex, 44xGE PoE +, 4xCombo ( GS192048HPV2-EU0101F6019490.00
ZYXEL3446848GS1200-8HPV2-EU0101FКоммутатор GS1200-8HPV2-EU0101F602160.00
ZYXEL3601078GS1300-18HP-EU0101FL2 комутатор PoE+ для IP відео камер,PoE 170 Вт GS1300-18HP-EU0101F607870.00
ZYXEL3601300GS1350-26HP-EU0101FL2 комутатор PoE+ для IP відео камер, PoE 375 Вт GS1350-26HP-EU0101F6016850.00
ZYXEL2004195ES1100-16PКомутатор 16-портовий Fast Eth ernet з 8 портами PoE ES1100-16P-EU0102F603840.00
ZYXEL2819472GS1900-48HPКомутатор L2 48 портів Gigabit Ethernet + 2SFP (170W) GS1900-48HP-EU0101F6013480.00
Подобрать Очистить