MTI
Выбрано: 0 Ι Всего: 166
На странице:
{{BUTTONS}}
Фото
 HP1919695H4396BСервісний сертифікат HP No Add Support Req H4396B- 
HP2111967J9776AКомутатор Aruba 2530 24G Switc h J9776A- 
TP-LINK2150628TL-SG1016Комутатор 16xRJ-45 10/100/1000 Mbps TL-SG1016241889.00
TP-LINK2171245TL-SF1024DКомутатор 24xRJ-45 10/100 TL-SF1024D241030.00
Planet2576005FSD-804PS-EUКом-тор, 8 10/100 (4 PoE) пор тів,(55W),WEB-керований FSD-804PS-EU122637.35
Planet2576010FSD-808P-EUКом-тор, 8 10/100Mb PoE порті в,(125W) FSD-808P-EU123282.38
TP-LINK2921006TL-SG108EКомутатор керований, мережеве обладнання, TL-SG108E24848.00
TP-LINK2921007TL-SG105EКомутатор керований, мережеве обладнання, TL-SG105E24596.00
TP-LINK2921008TL-SG1048Комутатор не керований, мереже ве обладнання, TL-SG1048247162.00
D-LINK2943670DWC-2000/A1AКонтролер DWC-2000/A1A1230000.00
TP-LINK3011320TL-ER6020Маршрутизатор , мережеве облад нання, TL-ER6020603146.00
 HP3186943JH407AКомутатор HPE 1405 5G v3 Switc h JH407A12 
 HP3225490JL386AКомутатор HPE 1920S 48G 4SFP PPoE+ 370W Swch JL386A24 
 HP3225491JL172AКомутатор HPE 1850 24G 2XGT PoE+ 185W Switch JL172A24 
TP-LINK3231136T1500G-10PSКомутатор, 8-портовий гігабіт ний Smart PoE T1500G-10PS602767.00
Planet3231463FGSD-1008HPS-EU8-Port 10/100TX 802.3at PoE + 2-Port Gigabit TP/ SFP combo FGSD-1008HPS-EU124139.50
ZYXEL3347724SFP-LX-10-DSFP-трансівер Zyxel SFP-LX-10- D, single mode, SFP, LC, 1310n 91-010-203001B601350.00
ZYXEL3364343MES3500-24SКомутатор L2+ 24x10/100+4xGiga bit/4xSFP MES3500-24S-EU01V1F602999.00
ZYXEL3446847GS1200-5HPV2-EU0101FКоммутатор GS1200-5HPV2-EU0101F601740.00
 RAISECOM3599471USFP+-192/SS12  Модуль SFP+-10Gbps-1330nmT/127 0nmR-5km-BiDi-DDM-RoHS USFP+-192/SS12  122357.00
RAISECOM3599484Gazelle S1000i-2GF-8GE-PWR-LI-Промисловий комутатор 2*100/10 00M SFP 8*10/100/1000M RJ45PoE Gazelle S1000i-2GF-8GE-PW126804.00
ZYXEL3601077GS1350-18HP-EU0101FL2 комутатор PoE+ для IP відео камер,PoE 250 Вт GS1350-18HP-EU0101F6013480.00
ZYXEL1900567MES3500-24Комутатор L2+ 24x10/100+4xGiga bit/4xSFP MES3500-24-EU01V1F605250.00
TP-LINK2143547TL-SF1005DКомутатор 5xRJ-45 10/100Mbps TL-SF1005D24199.00
Planet2576008FGSD-910HPКом-тор, 8 10/100Mb PoE + 1Gb портів,(130W) FGSD-910HP123797.14
Подобрать Очистить