MTI
Выбрано: 0 Ι Всего: 177
На странице:
{{BUTTONS}}
Фото
TP-LINK2150494TL-PoE200Набір ад-терів PoE TL-PoE20024527.00
TP-LINK2150663TL-SG1016DКомутатор 16xRJ-45 10/100/1000 19" TL-SG1016D241508.00
TP-LINK2171244TL-SG1024DКомутатор 24xRJ-45 10/100/1000 TL-SG1024D242072.00
TP-LINK2523318TL-SG105Комутатор не керований TL-SG10 5 TL-SG10524479.00
Planet2600621FNSW-2400PSКомутатор Web/Smart, 24 PoE 10 /100Mb портів (125W) FNSW-2400PS-7678.44
HP2609768J9980AКомутатор HPE 1820 24G Switch J9980A- 
Planet2613699WGSD-10020HP-EU8 портів 10/100/1000Mbps PoE+ + 2 100/1000X SFP керований WGSD-10020HP-EU128111.58
DELL2808889Dell Networking X1052P PoEкомутатор 48x 1GbE (24x PoE - up to 12x PoE+) 4x 10GbE SFP+ 210-AEIP9999 
TP-LINK3011318TL-SG108PEКомутатор не керований, мереже ве обладнання, TL-SG108PE601607.00
TP-LINK3011331T1600G-52TSКомутатор мережевий, 48-портов ий гігабітний, T1600G-52TS608204.00
 HP3085127JL354AКомутатор Aruba 2540 24G 4SFP+ Switch JL354A24 
 HP3186943JH407AКомутатор HPE 1405 5G v3 Switc h JH407A12 
 HP3207273HPE 1950 24G 2SFP+ 2XGT SwitchКомутатор HPE 1950 24G 2SFP+ 2 XGT Switch JG960A12 
TP-LINK3208187TL-SF1005PКомутатор не керований, мереже ве обладнання TL-SF1005P24883.00
ZYXEL3231533GS1200-8HPSmart комутатор 8xGE (4xPoE +) , настільний, безшумний GS1200-8HP-EU0101F60 
 TP-LINK3245819T1500G-10MPSКомутатор, 8-портовий гігабітн ний комутатор POE з 2 SFP-порт T1500G-10MPS603647.00
TP-LINK3260451T2600G-18TSJetStream 16-портовий гігаітни й L2 керований комутатор з дв T2600G-18TS603664.00
ZYXEL3277240GS2210-8HP-EU0101FL2 POE-комутатор 8xGE, 2xCombo (SFP/RJ-45),безшумний, 180Вт GS2210-8HP-EU0101F607470.00
TP-LINK3285045T2500-28TCJetStream 24-портовий гігабітн ий L2 керований комутатор з дв T2500-28TC603983.00
ZYXEL3347724SFP-LX-10-DSFP-трансівер Zyxel SFP-LX-10- D, single mode, SFP, LC, 1310n 91-010-203001B601690.00
ZYXEL3364343MES3500-24SКомутатор L2+ 24x10/100+4xGiga bit/4xSFP MES3500-24S-EU01V1F604000.00
ZYXEL3446848GS1200-8HPV2-EU0101FКоммутатор GS1200-8HPV2-EU0101F602260.00
Эксклюзив
Mercusys Technologies3479177MS105GКоммутатор 5-портовий 10/100/1 000 Мбіт/с MS105G24299.00
 RAISECOM3598987ISCOM HT803G-1GE-07Гігабітний абонентський термін ал GPON ISCOM HT803G-1GE-0712558.00
 RAISECOM3599470USFP-Gb/SS15-D-RSFP модуль 1.25Gbps-1550nmT/13 10nmR-15km-BiDi-DDM-RoHS USFP-Gb/SS15-D-R12461.00
Подобрать Очистить