MTI
Выбрано: 0 Ι Всего: 166
На странице:
{{BUTTONS}}
Фото
HP1899481J9421AКонтролер доступу HP MSM760 2х Gig J9421A- 
ZYXEL2004194ES1100-8PКомутатор 8-портовий Fast Ethe rnet з 4 портами PoE ES1100-8P-EU0102F602080.00
ZYXEL2029164GS-108S V2Комутатор 8xGigabit Ethernet з пріоритетними портами GS-108SV2-EU0101F36610.00
TP-LINK2143544TL-PoE150SАд-тер PoE (підтр. IEEE 802.3a f) TL-PoE150S24460.00
TP-LINK2143546TL-SF1008DКомутатор 8xRJ-45 10/100Mbps TL-SF1008D24249.00
TP-LINK2150628TL-SG1016Комутатор 16xRJ-45 10/100/1000 Mbps TL-SG1016241889.00
TP-LINK2171244TL-SG1024DКомутатор 24xRJ-45 10/100/1000 TL-SG1024D242072.00
TP-LINK2171245TL-SF1024DКомутатор 24xRJ-45 10/100 TL-SF1024D241030.00
TP-LINK2522615TL-SG1008PКомутатор не керований TL-SG10 08P POE TL-SG1008P241417.00
HP2707911J9774AКомутатор Aruba 2530 8G PoE+ Switch J9774A- 
TP-LINK2921006TL-SG108EКомутатор керований, мережеве обладнання, TL-SG108E24848.00
DELL3034644N2024Комутатор L2, 24x1G + 2x10G SF P+, Stacking 210-ABNV12 
 HP3207273HPE 1950 24G 2SFP+ 2XGT SwitchКомутатор HPE 1950 24G 2SFP+ 2 XGT Switch JG960A12 
TP-LINK3231135T1600G-18TSКомутатор, 16-портовий гігабіт ний з 2 слотами SFP T1600G-18TS603107.00
ZYXEL3231530GS1200-5Smart комутатор, 5xGE, настіль ний, безшумний GS1200-5-EU0101F60660.00
TP-LINK3245820T2500G-10TSКомутатор,8-портовий Pure L2 г гігабітний керований T2500G-10TS602987.00
ZYXEL3277243POE12-HP-EU0102FІнжектор ZYXEL, 802.3af/at (30 Вт), GE POE12-HP-EU0102F601100.00
ZYXEL3347723MGS3700-12CL2 комутатор Zyxel , 12xCombo (SFP/RJ-45), AC/DC MGS3700-12C-EU01V1F6023000.00
ZYXEL3347724SFP-LX-10-DSFP-трансівер Zyxel SFP-LX-10- D, single mode, SFP, LC, 1310n 91-010-203001B601350.00
 HP3498014J9781AКомутатор Aruba 2530 48 Switch J9781A- 
 RAISECOM3599483Gazelle S1020i-4GF16FE-DCW48Промисловий комутатор 4*100/10 00M SFP 16*10/100M RJ45 Gazelle S1020i-4GF16FE-DC1210084.00
HP2111967J9776AКомутатор Aruba 2530 24G Switc h J9776A- 
TP-LINK2143547TL-SF1005DКомутатор 5xRJ-45 10/100Mbps TL-SF1005D24199.00
TP-LINK2150627TL-SG1024Комутатор 24xRJ-45 10/100/1000 Mbps TL-SG1024242449.00
Planet2576011GSD-804P-EUКом-тор, 8 10/100/1000Mb (4 Po E) портів,(55W) GSD-804P-EU122957.79
Подобрать Очистить