MTI
Выбрано: 0 Ι Всего: 22
На странице:
{{BUTTONS}}
Фото
Planet2576115MGB-L30Трансівер MiniGBIG LX модуль - 30 КМ MGB-L3012950.89
TP-LINK2825744MC100CMАкция Перехідник з оптичного дроту н а мідний, мережеве обладнання, MC100CM24941.00
TP-LINK3137503MC111CSАкция Перехідник з оптичного дроту н а мідний, мережеве обладнання, MC111CS241126.00
TP-LINK3137504MC112CSАкция Перехідник з оптичного дроту н а мідний, мережеве обладнання, MC112CS241126.00
Planet369684FT-806B20Конвертор 10/100Base-TXto100Ba se-FX(WDM) FT-806B20121830.82
D-LINK2804489DMC-810SCМедіаконвертер DMC-810SC/B9A12 
TP-LINK3011326MC110CSАкция Перехідник з оптичного дроту н а мідний, мережеве обладнання, MC110CS60941.00
 TP-LINK3260446TL-SM321BАкция SFP-трансивер TP-link TL-SM321 B TL-SM321B24896.00
TP-LINK3137502MC210CSАкция Перехідник з оптичного дроту н а мідний, мережеве обладнання, MC210CS241582.00
 TP-LINK3260447TL-SM311LMАкция SFP-модуль TP-link TL-SM311LM24812.00
 TP-LINK3260448MC200CMАкция Перехідник з оптичного дроту н а мідний MC200CM241582.00
Planet921419GT-805A-EUКонвертор 10|1000Base-T (mini GBIC, SFP) GT-805A-EU121632.79
Planet369683FT-806A20Конвертор 10/100Base-TXto100Ba se-FX(WDM) FT-806A20121781.17
Planet2613696MGB-TLXПромисловий трансівер Mini GBI C LX MGB-TLX121037.85
Planet2821786IGTP-805ATПромисловий медіаконвертор 100 0Base-X - 10/100/1000 IGTP-805AT123366.00
 TP-LINK3172642TL-SM321AАкция Мережеве обладнання, TL-SM321A241568.00
Planet1158436GT-806B15-EUКонвертор Gigabit Ethernet (WD M) 15 км GT-806B15-EU123867.81
Planet1158435GT-806A15-EUКонвертор Gigabit Ethernet (WD M) 15 км GT-806A15-EU123130.94
Planet2576113GT-802S-EU10/100/1000Mb SM медіаконверто р GT-802S-EU122302.34
TP-LINK3011325MC220LАкция Перехідник з оптичного дроту н а мідний, мережеве обладнання, MC220L60644.00
TP-LINK3137505TL-SM311LSАкция Модуль оптичний, мережеве обла днання, TL-SM311LS24812.00
 HP3321809J4859DМодуль Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR J4859D12